чиста Јазовец висок квалитет на Косата четка за бричење со метална Рачка за Бричење Четка за бричење берберот алатка
Ново

чиста Јазовец висок квалитет на Косата четка за бричење со метална Рачка за Бричење Четка за бричење берберот алатка

DEN 672.00

Во форма достапна за нарачката

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ова ќе се скрши на јазовец коса. НИКОГАШ не се вари вашата четка. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните својства

Тип На Објект:
четка за бричење
Големина:
normal
Бренд Име:
dscosmetic
Материјал:
Чиста јазовец коса
Број На Модел На:
dss007

Избор на купувачот