Ѓаволот Мода Steampunk Црна Секси Голема Чипка Наметка Ртовите Готски Црна Маскирани Грб Ноќта На Вештерките Жените Костими Мода Cappa
Ново

Ѓаволот Мода Steampunk Црна Секси Голема Чипка Наметка Ртовите Готски Црна Маскирани Грб Ноќта На Вештерките Жените Костими Мода

DEN 3163.20

Во форма достапна за нарачката


Менаџерот Препорачуваме :
Производи Покаже :
Услуги И Плаќања :
Превозот : Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 25-40 работни дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Плаќање : да ја прифатиме Зачувам, Кредитна картичка, Банкарска да Банкарски Трансфери; Western Union , Money Gram . Повратна информација : Како ја вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ако купите нашите производи, ние може да ви обезбеди без жиг слика

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Шаблон Тип:
Флорални
Марами Должина:
135cm-175cm
Марами Тип:
Pashmina
Број На Модел На:
CA009
боја:
Црна
Големина:
бесплатни големина
број:
CA009

Избор на купувачот