eOsuns КОЧАН ангел око led дневни работи светлина светилки drl + Магла Светлина + Проектор Објектив за ford fiesta 2013-16
Ново

eOsuns КОЧАН ангел око led дневни работи светлина светилки drl + Магла Светлина + Проектор Објектив за ford fiesta 2013-16

DEN 4469.00
DEN 4704.00

Во форма достапна за нарачката


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Главните својства

Wattage:
version 3, version 4, version 2, version 1
Fiesta-Година:
2014,2015,2013
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
smRKE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Ford Модел:
Fiesta
Автомобил модел:
за ford fiesta 2013-16
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Избор на купувачот