Нови Течен Гас Електронски Ваги ЛПГ Гас Цилиндри Пополнување Скала Висок Квалитет на ЛПГ Цилиндар Пополнување Опрема 220V Топла Продажба
Ново

Нови Течен Гас Електронски Ваги ЛПГ Гас Цилиндри Пополнување Скала Висок Квалитет на ЛПГ Цилиндар Пополнување Опрема 220V Топла

DEN 91154.00
DEN 95952.00

Во форма достапна за нарачката


Нови Течен Гас Електронски Ваги ЛПГ Гас Цилиндри Пополнување Скала Висок Квалитет
ЛПГ Цилиндар Пополнување Опрема 220 V Топла Продажба
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : течен гас електронски ваги
Напон : 220 V
Пакет големина : 160 * 50 * 30cm
Тежина : 50kg
Answer : ___________________________ Note : ЛПГ цилиндри не се вклучени

Главните својства

Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Клупата Скала
Број На Модел На:
FC1368
Напојување:
AC НАПОН 220V
Дисплеј Тип:
Дигитален Дисплеј
Точноста:
100g
Големина:
160 * 50 * 30cm
Капацитет:
50kg
Номинална Оптоварување:
Други
Број На Производ:
FC1368
Име:
течен гас електронски ваги
Напон:
220V
Пакет Големина:
160 * 50 * 30cm
Тежина:
50kg

Избор на купувачот