1Pair Авто Предната Хауба Лифт Поддржува Гас Шокови Амортизери за 1995 1996 1997 година, Хонда Спогодба Купе инчен 18.35
Ново

1Pair Авто Предната Хауба Лифт Поддржува Гас Шокови Амортизери за 1995 1996 1997 година, Хонда Спогодба Купе инчен 18.35

DEN 1525.00
DEN 1676.16

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме
1 Pair Авто Предната Хауба Лифт Поддржува Гас Шокови Рамења Одговара за 1995 1996 1997 година, Хонда Договор
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)18.35
Компресирани Должина (инчи)13.27 Локација : Хауба, пред Левата и Десната
Апликација за 1997-1999 Акура CL База Купе 2-Врата Хауба за 1996 година Хонда Спогодба 25 Годишнината Издание Седан 4-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1994-1997 Хонда Спогодба База Седан 4-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1995-1997 Хонда Спогодба DX Седан 4-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1995-1997 Хонда Спогодба DX Вагон 5-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1995-1997 Хонда Спогодба ЕКС Купе 2-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1995-1997 Хонда Спогодба ЕКС Седан 4-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1995-1997 Хонда Спогодба ЕКС Вагон 5-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1996 година Хонда Спогодба LX Купе 2-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1995-1997 Хонда Спогодба LX Седан 4-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1996 година Хонда Спогодба LX Вагон 5-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1997 година, Хонда Спогодба SE Купе 2-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1997 година, Хонда Спогодба SE Hatchback 3-Врата Хауба
-V6 Само
за 1997 година, Хонда Спогодба SE Седан 4-Вратата за Хаубата
-V6 Само
за 1996 година Хонда Спогодба SE Вагон 5-Вратата за Хаубата
-V6 Само
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Главните својства

Хонда Модел:
Спогодба
Другиот Дел Број:
72278,RB8795732,95732,612961
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Производителот Дел Број:
3144LQ,74145SV7305,74145SV7A02,74145SV7A01
Поставување на Возило:
Предната Хауба
Спогодба-Година:
1997,1995,1996
Осветленост Дел Број:
4656,SG326008,8195692,10001
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Висина:
2 cm
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Должина:
18.35 inches
Објектот Тежина:
0.5 KG
Тип На Објект:
Подигнете Ги Поддржува Гас Шокови Рамења

Избор на купувачот