7x9cm Сива Мали Сомот Drawstring Кеси Симпатична Хривнија Накит Торба за Пакување Пошта Свадба Корист Божиќ Слушалки Подарок Торба
Ново

7x9cm Сива Мали Сомот Drawstring Кеси Симпатична Хривнија Накит Торба за Пакување Пошта Свадба Корист Божиќ Слушалки Подарок

DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката

Прибл : 7cm x 9cm 2.7x3.5inches
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Материјал : Velveteen Боја : Сива,како на сликата Количина : 50pcs( Квантитет)можете да изберете diffirent многу сакате,како што се количината на текст полето (под наслов).Компјутери)

Главните својства

Подарок Торба Големина:
7x9cm
Број На Модел На:
JB276A7x9-102
Повод:
Роденден,Забава,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Бренд Име:
LANWAY СРЕЌА
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Стил:
Накит Пакување & Екран
торба тип:
Drawstring Торба
користат за:
Накит За Подарок Перница Пошта
боја:
Сива,како на слика
Тежина:
About 3.5g/piece
Материјал:
Сомот
Големина:
7x9cm 2.7x3.5inches
Количина:
50pcs /многу
Функција:
Рециклираат
Drawsting материјал:
најлон кабелот

Избор на купувачот