Нова Есен Зима Унисекс Деца Бебе Девојки и Момчиња, Плетени Капа со Руно Симпатична Куче Шапка Бебе Хаубата Фото Реквизити се Задржи Топло
Ново

Нова Есен Зима Унисекс Деца Бебе Девојки и Момчиња, Плетени Капа со Руно Симпатична Куче Шапка Бебе Хаубата Фото Реквизити се

DEN 424.00
DEN 456.00

Во форма достапна за нарачката


http : //www.aliexpress.com/store/818024
Нова Есен Зима Унисекс Деца Бебе Девојки и Момчиња, Плетени Капа со Руно Симпатична Куче Шапка Бебе Хаубата Фото Реквизити се Задржи Топло Материјал : Acylic Возраст : 6 Months-3 Yrs Шапка обемот : About48-52 CM (2-3 cm отстапување постои поради различни мерење начин) Тежина : app 140g Пакет, вклучувајќи : 1 компјутер шапка

Главните својства

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
JR15
Шаблон Тип:
Животните

Избор на купувачот