НОВИ RGB Боја String Светлина 50M 400 ДОВЕДЕ празникот/ Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла 220V отворено Водоотпорен led светилка
Ново

НОВИ RGB Боја String Светлина 50M 400 ДОВЕДЕ празникот/ Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла 220V отворено Водоотпорен led

DEN 1252.00
DEN 1391.52

Во форма достапна за нарачката


· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта. Промена / Флеш - 6. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

Главните својства

Употреба:
празник
Должина:
5000cm
Број На Модел На:
50M-400 Led
Гаранција:
2 години
Напон:
220V
боја:
Повеќе
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
Супер светло и ниска потрошувачка на енергија декорација светлина
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Осветлување Растојание:
>30m
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
Глава Број:
> 200
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Бренд Име:
KINBOON
Музика:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Тип На Батерија:
NO
Нето тежат:
650g
warterproof:
да, но кутијата за контрола НЕ е водоотпорен
Температурата На Работа:
-25C - 45C
превозот:
Бесплатни Кина пост
Должина:
50 Метри
Место на Потекло:
Шенжен Guangdong Кина (Копно)

Избор на купувачот