Mgoodoo 2 Копчиња На Далечинскиот Клуч Фоб Случај Школка За Citroen Saxo Berlingo Xsara Picasso Пежо 306 307 406 Замена Автомобил Опфаќа
Ново

Mgoodoo 2 Копчиња На Далечинскиот Клуч Фоб Случај Школка За Citroen Saxo Berlingo Xsara Picasso Пежо 306 307 406 Замена Автомобил

DEN 117.00
DEN 137.76

Во форма достапна за нарачката


За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците. Ако ви треба tacking број, треба да се избере "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail". Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебни YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. Руската Custmers ќе испрати со Посебни YW, кој е побрз потоа Кина Пост и имаат следење на број. Ви благодариме. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво, и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Ви благодариме.
Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема нов
2 Копче На Далечинскиот Клуч Случај
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Ова не е ОЕМ замена единица. Оној што ќе добие е ист како на сликата. Користење на логото : НЕМА Информации :
Осигурајте се дека вашиот стар клуч изгледа исто како во нашите фотографии!
Ве молиме проверете го вашето возило модел пред да се направи нарачка.
Ова копче не е само програмабилни. Ќе треба да се најде локален дилер или locksmith.
Клучот нож се стрижат,ќе мора да се намали на копчето сечилото на автомобилската locksmith Fitment :
за Пежо 306 307 406 , за Citroen Saxo, Berlingo, Пикасо, Xsara итн. Пакет листата :
1 X Далечинскиот Клуч Случај
1133 ТОПЛА ПРОДАЖБА
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ви ја испратиме Стоката во рок од 2-3 работни дена по плаќање ослободен од Alipay.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и
да се вратам за да што ПОБРЗО.
6 : Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост
повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Таму
постојат ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,
специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување
со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ,
можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Главните својства

Бренд Име:
Mgoodoo
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
2 Копчиња
Производителот Дел Број:
за Citroen Saxo, Berlingo, Пикасо, Xsara
Материјал Тип:
Пластични
Другиот Дел Број:
клучни школка случај
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Fitment:
за Пежо 306 307 406

Избор на купувачот