Спектакл Рамка Наочари Мажите Компјутер Бренд Оптички Myopia Eye Glasses Рамка За Машки Јасно Леќа Armacao де grau RS178
Ново

Спектакл Рамка Наочари Мажите Компјутер Бренд Оптички Myopia Eye Glasses Рамка За Машки Јасно Леќа Armacao де grau RS178

DEN 381.00
DEN 586.56

Во форма достапна за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : 1)Нашите очила рамка само со обични леќи.Ако ви треба промена во myopia леќа,читање леќа,астигматизам леќа или анти-сини зраци и радијација леќа,ве молиме контактирајте со нас ,и да се обезбеди вашиот рецепт како следниве 2)Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно. Ние ќе се направи во готовиот рецепт очила и бродот во 2-5 дена

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Број На Модел На:
RS178
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Belmon
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шаблон Тип:
Геометриски

Избор на купувачот