Мотоцикл Спојки Триење Плочи Поставени за Kawasaki KZ1000 1979-2005 / KZ1100 1981-1983 Спојки Поставата #CP-0009
Ново

Мотоцикл Спојки Триење Плочи Поставени за Kawasaki KZ1000 1979-2005 / KZ1100 1981-1983 Спојки Поставата CP-0009

DEN 1368.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


На висок квалитет и ниска цена
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Опис :

Главните својства

Бренд Име:
AHL
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
KZ 1000 KZ 1100 Спојки Триење Плоча
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Хартија-базирани на
Специјални Функции:
/
Зафатнина (ml):
1000/1100
Внатрешен Дијаметар:
122mm
Надворешниот дијаметар без заби:
145MM
Надворешниот дијаметар со заби:
156 mm
Заби:
12
Дебелина:
3мм
Fitment:
KZ 1000 1100 KZ

Избор на купувачот