5ML Пластични МИЛЕНИЧЕ Шише со Топка Капа, Пакување Лосион Шише,Шминка Вода Флаширање Прекрасна Печурки Капа 5 Боја Опции
Ново

5ML Пластични МИЛЕНИЧЕ Шише со Топка Капа, Пакување Лосион Шише,Шминка Вода Флаширање Прекрасна Печурки Капа 5 Боја Опции

DEN 2112.00
DEN 2347.20

Во форма достапна за нарачката


5 ML Пластични МИЛЕНИЧЕ Шише со Топка Капа, Пакување Лосион Шише,Шминка Вода Флаширање Прекрасна Печурки Капа 5 Боја Опции
Бесплатен Превозот-100pcs/Многу
Капацитет : 5 ML, 5 G,10 ML,10 G
Димензии : Висина 50 MM, Дното Дијаметар 22 MM
Ако ви требаат повеќе, молам контактирајте ме, јас ќе ви даде повеќе преференцијални цени
Ве молиме да ми кажете вашата потреба бои.

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ML 5G
Број На Модел На:
5ML Пластична Топка Капа Шишиња

Избор на купувачот