Памук Складирање Кошеви Облека Закуски Дребулии Складирање Кутија Правоаголник Играчка Кошница
Ново

Памук Складирање Кошеви Облека Закуски Дребулии Складирање Кутија Правоаголник Играчка Кошница

DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката

детали за производот

Главните својства

Тип:
Складирање Кошеви
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Памук

Избор на купувачот