Квалитетна ABS Хром 4PCS Внатрешната Врата се Справи со Декорација налепници Одговара За 2015 Година, Chevrolet cruze автомобил stying Внатрешни Додатоци
Ново

Квалитетна ABS Хром 4PCS Внатрешната Врата се Справи со Декорација налепници Одговара За 2015 Година, Chevrolet cruze автомобил

DEN 1047.00
DEN 1231.68

Во форма достапна за нарачката

Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive Повратни информации и 5 Ѕвезди. Поради времето за испорака зависи од третиот дел, ве молиме да се чувствуваат слободни да cotnact ни ако имате било какви загриженост. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ставете површини треба да се чува апсолутно чиста и сува,чистење со крпа натопена во 50% алкохол е најдобар. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не се со добар квалитет. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Операција треба да се избегне вашиот прст контакт со гумена површина, и вие мора да extruding производот за да бидете сигурни дека најдобар лепливоста.
3 : Производи и ставете делови треба да не контактираат на водата и поголем прашина во рок од 24 часа пред тие да се постигне најдобар лепливоста. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци, и така, на пример : на педалот за гас на возилото, рачки на вратите, перница, шиење, клучни случаи, светлина веѓите, и така натаму.
Добредојдовте на мојата куќа! кликнете најдете повеќе за Cruze!!
Инсталација!
1 : чистење површини. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2 : пред да ја залепите на производот , утврдување на производот инсталација локација,тогаш раскина исклучи црвениот филм. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто.
Карактеристики :
1) : автомобилски 3 M лепило вклучени
2) : Направена од квалитетна ABS
3) : Одлична Декорација и Заштита
4) : Лесно да се инсталира
Поврзани Објекти
Предмети Слика&Detail
За нас Abaiwai авто делови компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Превозот 1. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ превозот следење на број. (Освен некои земји и APO и FPO) 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
ABAIWAI
категорија:
3D
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
ABW
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
25cm
Вид На Налепница:
Други
Предмет Тип:
Автомобил Стил
Модел, Име:
Внатрешната Врата Трим
Автомобил Модел:
За Chevrolet Cruze
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Состојба:
100% Сосема Нов
Модел Година:
До 2015
Количина:
4pcs/set

Избор на купувачот