Бесплатен Превозот LV25-СТР Нови(Добар квалитет) ,Може директно да се купи или да се јавите на продавачот.2 itens/lote
Ново

Бесплатен Превозот LV25-СТР Нови(Добар квалитет) ,Може директно да се купи или да се јавите на продавачот.2 itens/lote

DEN 2160.00

Во форма достапна за нарачката


Шенжен Hongyer електронски компоненти Продажбата Co., Ltd.
Добредојдовте на нашата веб страница, ви благодариме за изборот на
Нашите производи и услуги, и со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Ние сме професионални дилер, во Кина, ние имаме повеќе од десет години искуство, купувачи пред купување на нашите производи, ве молиме внимателно да ги прочитате следниве :
ВАЖНО : Со цел да се избегне борба. Сите производи се продаваат од страна на продавачот, и стари и нови, се предмет на строги квалитет. Купувачите ја прими стоката, ве молиме навремено да се открие производ, најдете производот проблем, ве молиме да го користите производот пред ( во Рок од 7 дена од денот на приемот на стоката ) повратни информации до нас!
Доколку купувачот не се открие,. директна употреба на производи, резултира со производ штета, Продавачот не го прифати врати
Било кој клиент да се инсталира на употребата на производи, не се вклучени во опфатот на по-продажбата на заштита! Доколку купувачот не се согласуваат со нашата програма, ве молиме не плаќаат.
По купувачот плаќа, стандардно се согласува со нашата програма!
Продавачот потсетува :
1, ги дефинирате времето за испорака на 3-7 дена, но во повеќето случаи, ние ќе брод во рок од 1-2 дена.
2,имаме означен бројот на најконзервативните снабдување ние може да обезбеди производи, обично ние може да обезбеди повеќе инвентар, ако ви треба за да купите повеќе, ве молиме контактирајте со продавачот за да го измените акции.
3, Ние во собата на различни логистички решенија, купувачи се слободни да изберат. Доколку купувачот не може да го најде вистинското решение, ве молиме контактирајте со продавачот за да ја смените програмата!
4, Сите стоки увозни давачки се на товар на купувачот.
5, Повеќето производи се ажурираат датум код. Точниот датум кодот ќе биде предмет на производите кои сте ги добиле (Тоа значи датумот код на производот може да бидат различни од оваа слика, затоа што секој производ, секоја серија, датум код е различен). Ако сакате да го знаеме точниот датум кодот пред да нарачате, ве молиме контактирајте со нас
6, Поради климатските и други непредвидливи фактори, ако не можете да го добивате нашиот производи во рамките на одредено време во системот, ве молиме контактирајте со продавачот во време, продавачот ќе помогне да се реши.
7, најголемиот Дел цел ќе имаат најдобра цена. Ве молиме контактирајте директно на продавачот
8, Ако не можете да најдете она што ви треба компоненти, ве молиме контактирајте не директно.
9,искрено се надеваме дека сите купувачи на нашата трансакциска поднесени 5 -ѕвезда евалуација, купувачи имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака, ние активно ќе го реши. 10,ве Молиме сите купувачи се во согласност со чесни, доверливи, фер тргување правила. Не е проблем што не може да се реши, ние не добредојдовте на било малициозни негативни коментари и контроверзии.
11,Друг начин на Плаќање : Western Union,Банкарскиот Трансфер(Т/T однапред),ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го направите како оваа.
Шенжен Hongyer електронски компоненти Продажбата Co., Ltd.
На Вниманието На : Мис Лена
Ве молиме запомнете нашата веб-страница, погодно можете повторно да го најдете!

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
Бренд Име:
KaYipHT
is_customized:
Y

Избор на купувачот