5 паркинг монитор за универзален автомобил со 4 ir авто жица автомобил rearview камера за АУДИ A6L 2009~2011 /A4 /A3/ Q7 /S5
Ново

5 паркинг монитор за универзален автомобил со 4 ir авто жица автомобил rearview камера за АУДИ A6L 2009~2011 /A4 /A3/ Q7 /S5

DEN 1632.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екран : 5 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 5 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.welcomer да порачате.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи paremeters
5" колор TFT LCD автомобил екранот следење
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.

Главните својства

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
5
Бренд Име:
BARCEEN
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Објектот Тежина:
850g
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
им помогне на автомобил паркинг
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
5 задните следење
Школка Материјал:
Пластични
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
Ноќ визија:
Yes
Сместување:
Во Цртичка
сензор на слика:
ccd

Избор на купувачот