0.8*100*100mm TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен Превозот
Ново

0.8*100*100mm TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен

DEN 326.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
0.8*100*100mm
is_customized:
Yes
Материјал:
TP304 AISI304
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
DIY или за Обработка на Метал
Број На Модел На:
TP304

Избор на купувачот