(2) Авто Вратата на Багажникот Багажникот Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка Одговара за 2001-2005 Киа Оптима ЗА 2006-2007 година Hyundai Sonata инчен 11.93
Ново

(2) Авто Вратата на Багажникот Багажникот Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка Одговара за 2001-2005 Киа Оптима ЗА 2006-2007 година

DEN 1579.68

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме (2) Авто Вратата на Багажникот Багажникот Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка Одговара за 2001 2002 2003 2004 2005 Киа Оптима ЗА 2006-2007 година Hyundai Sonata Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)11.93
Компресирани Должина (инчи)9.68
Локација : На Багажникот, Лево И Право
Апликации :
за 2006-2007 година Hyundai Sonata База Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2006-2007 година Hyundai Sonata ЕКС Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2006-2007 година Hyundai Sonata GL Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2006-2007 година Hyundai Sonata GLS Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2006-2007 година Hyundai Sonata LX Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2006-2007 година Hyundai Sonata Ограничен Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2001-2005 Киа Оптима База Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2001-2004 Киа Оптима ЕКС Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2001-2004 Киа Оптима LX Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2001-2004 Киа Оптима SE Седан 4-Вратата на Багажникот Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Главните својства

Производителот Дел Број:
8196192,013969,1277 PD,0311TA,4935SG
Kia Модел:
Оптима
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Оптима-Година:
2006,2007
Бренд Име:
XIANGSHANG
Другиот Дел Број:
817713C000,817713K001,95989,614376
Осветленост Дел Број:
4063,SG450001
Објектот Должина:
11.93 inches
Поставување на Возило:
Багажникот Багажникот
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка

Избор на купувачот