100 пара /многу Сребро Совршен Двојка срцето вино шише настроената Вино Настроената свадба партија корист гостин подарок Банкет присутни
Ново

100 пара /многу Сребро Совршен Двојка срцето вино шише настроената Вино Настроената свадба партија корист гостин подарок Банкет

DEN 15360.00

Во форма достапна за нарачката


100 пара /многу Сребро Совршен Двојка срцето вино шише настроената Вино Настроената свадба партија корист гостин подарок Банкет присутни
Вино настроената димензија : За 17 CM*12 CM*2.5 CM
За да бидете сигурни дека вашиот пакет може да се пристигне побрзо & побезбедно , pls ја напушти јасно превозот детали,Ако сакате направи голема цел,ве молиме контактирајте со мене преку e-mail,дека сите брод од страна на океанот и плаќање од страна на банката или western union.
Забелешка : Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. Ние ќе се прогласи за вистинската вредност како испорака агент барање за стоката ќе нареди, ако вие не остави никакви пораки кога ќе го поставите цел, тоа не е проблем ако сакате ни да се прогласи ниска вредност за вашите производи, но вие треба да го преземе ризикот да се биде amerced од вашите сопствени. ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Главните својства

Повод:
Шема:
Ангел,Решетки,Број,Срцето,Цртан Слика,Полна Боја,Невестата & Младоженецот,Животните,Точка,Круна
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
2 парчиња
Бренд Име:
CrystataShine
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
xxx

Избор на купувачот