00 3 РЕД 7.5-8 ИНЧЕН 9-10ММ СИВА ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДЕН БИСЕР ХРИВНИЈА АЛКА 20 Природни >>бесплатен превозот
Ново

00 3 РЕД 7.5-8 ИНЧЕН 9-10ММ СИВА ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДЕН БИСЕР ХРИВНИЈА АЛКА 20 Природни >>бесплатен превозот

DEN 1929.00
DEN 2410.56

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница!!!
добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи :
Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка. Имам други прекрасен објект на мојот alibaba. ве молиме да видите на мојот друг објект!
Превозот
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. превозот времето е 12-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата.
Повратни информации
- Доколку сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
- Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
-Враќање/Поврат Политика-
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.
Процес :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот за пораки.
Чекор 2) Обезбеди детали за проблемот што го имаат.
Чекор 3) се Врати на точка за размена или наплата.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
бисер
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бисер Форма:
Совршено Круг
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
inch

Избор на купувачот