Новата Црна Мотоцикл Двоен Меур Шофершајбната Обтекател Ветробранското Стакло Екран За Триумф Daytona 675 09-12 11 10
Ново

Новата Црна Мотоцикл Двоен Меур Шофершајбната Обтекател Ветробранското Стакло Екран За Триумф Daytona 675 09-12 11 10

DEN 746.00
DEN 877.44

Во форма достапна за нарачката


Опис : шофершајбната може да се заштити мотоцикл ентузијасти од ветрот, фрлени-up карпи, остатоци и грешки. Тоа е солиден хардвер, така што тие се стабилни. Ветробранското стакло ќе ги одврати повеќе правец за поудобно возење, и ова го прави повеќе релаксирачки и безбедно возење. Fitment : За Триумф Daytona 675 09-12 (ве Молиме да обезбеди нашиот објект погоден вашиот модел пред да го купат.) Спецификации : Brand New Резервни бришачи за измени користат Бои : Црна (Како слика) Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Пакетот вклучува : 1 Pcs ветробранското стакло (Како на Сликата Покажува)
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.

Главните својства

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
Cherk
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
675
Motobike Направи:
Триумф
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS

Избор на купувачот