рачка за јамаха мотор дијагностички алатка 2 години гаранција
Ново

рачка за јамаха мотор дијагностички алатка 2 години гаранција

DEN 4464.00

Во форма достапна за нарачката

Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. ви благодариме!
Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката, пакувањето, цената, извоз и даноци, Тоа не ги вклучува меѓународните увозни давачки.да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.
ако сте од Бразил ,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас.значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
24hours 7 дена онлајн услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се.
Оваа скенерот може да се ажурира онлајн, бесплатно, за живот на времето.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок. Тоа е лесно за вас да се тестираат сите видови на мотори, дури и модел никогаш не сте работеле со нив. Ние секогаш ја прогласи подолу УСД$100 за да се спаси данок.
Овој скенер е рачни што го прави полесно да се работи
Овој скенер ќе работат на сите видови на for Yamaha модели, вклучувајќи motorbicycle, скутер, забава, друмски моторни циклус, off-road мотоцикл, и така натаму. Таму ќе биде, исто така, сите видови на слики го покажува конектори локација на вистински возило дијагноза во програмата. Ви благодариме за вашето разбирање.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Дијагноза функции
Читање и бришење на грешки код, проток на податоци анализа, КО прилагодување, неактивен брзина на прилагодување, и така натаму.
Ќе има се повеќе функционира како што се,
Оригиналната референца вредност и бранови анализа за проток на податоци анализа, потпис анализа за грешка на кодот, податоците може да бидат зачувани и да се печатат.
колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА и ТУРЦИЈА имаат строги увоз политика .
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL.
За царинската проблеми и Данок :
1. се надевам дека ќе може да се разбере.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. (Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2.2 V
Поддржува систем : Windows xp or Windows7
Програмски јазик : Кинески и англиски
Гаранција : Две години
Обновено : бесплатно обновено
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem.

Главните својства

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Англиски
Верзија На Софтвер:
најновите
Ажурирање На Софтвер:
No
Хардвер Верзија:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Специјални Функции:
се справи со
Гаранција:
една година
Ажурирање:
преку e-mail
боја:
како се покаже

Избор на купувачот