Новата Тетоважа Јастреб Костец 25MM RPG Кертриџ Костец ги собере сите стандардни Тетоважа Серпентина & Ротари Машина за Тетоважа Костец Слободни 1pcs Игли
Ново

Новата Тетоважа Јастреб Костец 25MM RPG Кертриџ Костец ги собере сите стандардни Тетоважа Серпентина & Ротари Машина за Тетоважа

DEN 449.00
DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката


Производи Опис :
Овој авион, алуминиум зафат е машински за користење високо компатибилни со оригинални јастреб кертриџ игли и T-Tech кертриџ игли. Ќе работат со било вашите омилени калем или ротари машината од употреба. Пакет се Вклучени : 1 X Тетоважа Зафат 1 x Игла се Вози Бар 1 X 1 RL Игли

Главните својства

Тип:
Тетоважа Зафат
Материјал:
Легура
Бренд Име:
Ybeauty
Расположливиот:
No
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
TG-003

Избор на купувачот