4 Парче/ Многу Sequin злато печ paillette чипка златни крилја т-маица облека додатоци diy ткаенина ткаенина лепило GRL0152
Ново

4 Парче/ Многу Sequin злато печ paillette чипка златни крилја т-маица облека додатоци diy ткаенина ткаенина лепило GRL0152

DEN 269.00
DEN 282.72

Во форма достапна за нарачката


Материјал : облека субвенција 1 lot =4 парче Боја, Големина : Голем злато 19cm*35cm , Мала златна 16cm*30cm, Голема сребрена 19cm*35cm Употреба : Може да се користи за облека декорација ,џемпер, маици, headwear декорација, итн. ******************************************************************** Голема злато 19cm*35cm голема сребрена 19 * 35 умен умен мала златна 16 * 30 умен умен
llo,D

Главните својства

боја:
Голема злато, Мали злато, Голема сребрена, Bigsilver Десното крило
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Sequins
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Appliqued
Ширина:
19cm*35cm 16cm*30cm
Број На Модел На:
GRL0548

Избор на купувачот