Антички Сребрен Шарм Pendant Vasile Претпоставка Катедрала Sterling Silver Шарм Breloque Многу Бренд Gw Накит S471-15
Ново

Антички Сребрен Шарм Pendant Vasile Претпоставка Катедрала Sterling Silver Шарм Breloque Многу Бренд Gw Накит S471-15

DEN 660.48

Во форма достапна за нарачката

4 мм, се Вклопува Шарм Хривнија Пакет : Opp Вреќа со Оригинален Бренд Ознака Подарок : Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Торба или Полирање Крпа Превозот Време : Обично, тоа може да бидат испратени во рок од ДВА работни дена откако сме ја добиле на плаќање .Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок на плаќање при увоз. ние ќе се направат напори да им помогне на вас. Го стави во торба или кутија кога не се носи. Погрешно предмети, исчезнати предмети, ве молиме Стр rovide јасни слики контактирајте со нас во рок од 3 дена ,ние ќе го замени или да организира наплата за вас. и ние имаме свои фабрика, така што ние може да обезбеди
измената и О EM услуга.
ПО УСЛУГА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.8 г Дупка Големина : 4.

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
S471, верски шарм
Бренд Име:
GW
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Vasile Претпоставка Катедрала
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Жена, Љубовник, Пријатели, Мајка & Ќерка
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
Материјал:
sterling silver шарм
објектот стил:
Антички Сребрен Шарм Pendant
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4.4 мм, DIY Шарм Хривнија Накит Одлуки
Големина:
21.2*8.5 mm, Russian Style Charm
Тежина:
3.8 g, 925 Sterling Silver
Камен:
Циркони, Spinel
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат
Применливи повод:
Најдобар Подарок за Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Партија

Избор на купувачот