Домот Родиум Златен Ѓердан Ѓердани За Жените 316L не ' Рѓосувачки Челик Chokers Ѓердан Мода Накит Collares
Ново

Домот Родиум Златен Ѓердан Ѓердани За Жените 316L не ' Рѓосувачки Челик Chokers Ѓердан Мода Накит Collares

DEN 122.00
DEN 144.00

Во форма достапна за нарачката


100% Нов Бренд и Висок Квалитет ,Ќе Сакам Моите Производи. Тип : Мода Накит Ѓердан Стил : Жените Ѓердан Ѓердани Должина : 45+5cm Позлата Боја : Родиум & Злато Производ Материјал : Фрли & 316 L не ' Рѓосувачки Челик Носат прилика : Свадба/Роденден/подарок/Божиќ подароци/Коктел забава/Travel Дизајн карактеристики : Мода Накит Европски и Американски Класичен Стил Vintag

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
10cm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
NK-009
Функција:
накит ѓердан

Избор на купувачот