Бесплатен Превозот Нов Далечински Управувач Летало 2.4 G 4CH 6-ОСКАТА РК Quadcopter Мултифункционален Предавателот Со Жиро Деца Подарок Електрични Играчки
Ново

Бесплатен Превозот Нов Далечински Управувач Летало 2.4 G 4CH 6-ОСКАТА РК Quadcopter Мултифункционален Предавателот Со Жиро Деца

DEN 2021.00
DEN 6124.80

Во форма достапна за нарачката


1.Почитувани купувачот пријатели,добредојдовте ,многу, многу ви благодарам !
2.Ние сме управувате со сите видови на производи(додатоци),гаранција за квалитет!
3.Нашата цел : прва класа на услуги за да се продаваат предмети од кои клиентите се задоволни!
1. Писмо до Русија купувачот пријател s
Почитувани купувачот пријатели,треба да го напишете вашето име и презиме на испорака адреса
бидејќи Русија поштата политика на вредноста .во спротивно,може да биде ќе се добие
некои проблеми кога ќе се прими предмети!
Драг пријател, Pls имајте на ум дека, Различна Боја значи Различни Пакет Содржина :
Бела : =1 buc батеријата + Бела боја Quadcopter без acamera + Далечински Управувач + Упатство(англиски) + 1 buc Полнење Кабел + 4 парчиња Екстра Ножеви + Шрафцигер + Пакување Кутија;
Црна : =1 buc батеријата + Бела боја Quadcopter со acamera(2.0 ПРАТЕНИК) + 4 G Мемориската Картичка + Читач на картички + Далечински Управувач + Упатство(англиски) + 1 buc Полнење Кабел + 4 парчиња Екстра Ножеви + Шрафцигер + Пакување Кутија; Ставка Опис : Точка Име : Одличен квалитет 550 4 CH 6-ОСКАТА РК Quadcopter 2 Милиони пиксели HD Камера Со Жиро Реден Број : 550 Тежина : 1kg Производ Големина : 40 X32 X9.5 CM Време на Полнење : 60minutes Летање Време : 6-9minutes Далечински Управувач Растојание : Повеќе од 100 Батерија : 650mah со Заштита на Одборот Предавателот Батерија : 1.5 VX6(Не се вклучени) Функција : 1)4 CH со 6-Оската ЖИРО 2)Нагоре / надолу, лево / десно се сврти/ напред / назад,летаат страна,лебдиш. Фрлање рака со превртување. 3 брзина, високо и ниско во три-брзина авто-прилагодување, низок притисок аларм 3)Сертификати : EN71 EN62115 EMC HR4040 7p FCC ASTM EN60825 4)Вратете Ги Фабричките Прилагодувања Кога авионот состојба на конфузија,можете да ги повратите фабричките прилагодувања. Отворете го авиони и пребарување на фреквенцијата,perate контрола стап,кога една светилка треперење,фабрика ресетирање е завршена. 5)Стабилни,Флексибилни,Лет на маршрути Можете да играте некои возбудливи контрола ако беа вистински познати во сите база на работата.Прво,flyingthe UFO на 6 meterwhile притискање на копчето на возниот контролер,тогаш,отпуштете го копчето на возниот контрола во меѓувреме НЛО ќе биде возен од 360 агол.Ако не се вистински сакаат да го контролираат вашиот сопствен НЛО во било која насока,притисни на копчето на возниот се префрлат на крај и порака.Притисни било од напред/назад/левата страна/десната страна контролер до крај и ослободување на сите контролер,тогаш НЛО ќе биде возен од 360 агол.Во надвор,можете да лета вашиот НЛО на околу 10 метри,кога авионот заврши 360 степени се тркалаат. Се спушти на rhrottle држи брзо. НЛО ќе биде возен continusly. Пакет се Вклучени : 1 X FY550 РК Quadcopter 1 X Предавателот 1 X 4 X Заштита Рамки 2 X Слетување на Авиони 4 X Главниот Ножеви 1 X USB Кабел 1 X Шрафцигер

Главните својства

боја:
Бела, Црна
Тип:
Хеликоптер
Карактеристики:
Далечинска Контрола,Да Се Загрози Отпорни
Воздушна Фотографија:
No
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 14 години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,Grownups
Материјал:
СТП,Пластика,Гума,Латекс,Метал
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Пакетот Вклучува:
USB Кабел,Полнач,Оригинална Кутија,Камера,Оперативни Инструкции,Батериите,Далечински Контролер
Моторни:
Четка Мотор
Полнење Напон:
3.7 V
Гаранција:
2year
Приклучоци Тип:
EU
Димензии:
32 * 32 * 10см
Време На Полнење:
1.5 час
Контролор На Владата:
MODE2
Далечински Растојание:
150m
Предупредување:
Не се погодни за деца под 5 години
Контрола На Канали:
6 Канали
Акција Време:
Околу 10-15 минути
Извор На Енергија:
Електричен
Контролор На Батеријата:
650mAh
Далечинска Контрола:
Yes
Број На Модел На:
550

Избор на купувачот