DIN Rail Монтажа на Безбедност на Реле Модул, 24V AC/DC, OMRON G7SA-4A2B, 4PST-НЕ DPST-КООРДИНАТОР.
Ново

DIN Rail Монтажа на Безбедност на Реле Модул, 24V AC/DC, OMRON G7SA-4A2B, 4PST-НЕ DPST-КООРДИНАТОР.

DEN 2400.00

Во форма достапна за нарачката


DIN Rail Монтажа на Безбедност на Реле Модул, 24 V AC/DC, OMRON G7 SA-4 A2 B, 4 PST-НЕ DPST-КООРДИНАТОР.
Оперативен напон : 24 V DC(од 18 до 26.4 V), или AC 24 V(20 до 25 V).
Оперативен струја : 23m A(во 24 VDC).
Полјаците / Контакт конфигурација : 6 столбови / 4 PST-НЕ, DPST-КООРДИНАТОР.
Вклучете напон / тековни : 250 VAC / 6 A.
Реле број : OMRON G7 SA-4 A2 B 24 VDC.
Реле серпентина заштита со помош на freewheeling диоди.
LED индикација за означување на реле actuation.
Висок квалитет на огноотпорни материјали DIN железнички планината превозникот, може да го поддржи ширина 15mm/32-милиметри/35mm железница.
100% нови, никогаш не се користи.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MD-D1134T-1

Избор на купувачот

Xprotolab Рамнина
Ново
Xprotolab Рамнина
Во форма достапна за нарачката
DEN 5856.00
Класификација на производот:

MC68340FE25E
Ново
MC68340FE25E
Во форма достапна за нарачката
DEN 1054.00
Класификација на производот: