Мажите Топли Капи Beanie Шапка Година Зимски Плетење Волнени Капи за Унисекс Капи Дама Beanie Плетени Капи Жени/Мажи Топли Капи за во Зима
Ново

Мажите Топли Капи Beanie Шапка Година Зимски Плетење Волнени Капи за Унисекс Капи Дама Beanie Плетени Капи Жени/Мажи Топли

DEN 196.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Мажите Топли Капи Beanie Шапка 2016 Година Зимски Плетење Волнени Капи за Унисекс Капи Дама Beanie Плетени Капи женски Капи Отворено Спорт Топло

Главните својства

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Материјал:
Лен,Акрилик,Памук,Волна,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Број На Модел На:
2560
Тип На Објект:
skulies&beanies,gorro masculino,mutsen dames
Големина:
one size,casquette homme,chapeu,winter hats
Испорака надвор:
Во рок од 3 дена,хаубата homme hiver де marque
испорака:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/epacket,beanies за мажи
Боја Стил:
Природна Боја,повеќе модни боја комбинација
Повод:
Надвор,на Ладна зима,секојдневен,мода,жените шапка
Is_customized:
Yes,bonnet femme hiver,touca feminina,chapeu feminino
Број На Модел На:
co003,gorros mujer,chapeau femme hiver,mutsen,hoeden voor vrouwen
Пол/muts meisje/mutsen mannen:
Унисекс,gorros para hombres,gorros mujer invierno,gorro masculino
боја:
како што е прикажано 5 бои ,црна,црвена,беж,сина..

Избор на купувачот