PU50 50mm Универзална Брзо Ослободување Плоча за Arca Швајцарската Benro Б1 Б2 Б3 J1 J2 Ballhead
Ново

PU50 50mm Универзална Брзо Ослободување Плоча за Arca Швајцарската Benro Б1 Б2 Б3 J1 J2 Ballhead

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Висок Qualty!! Сосема Нов!!!
Оваа СТП-50 Slide-Во Брзо Ослободување Плоча има 1/4"-20 тема и е слободно или замена на дел за Б-1, Б-2, & Б-3 Ballheads и други Arca-Швајцарски компатибилен Брзо Ослободување стеги.
Карактеристики :
Safe Завртка инсталиран во двете страни за да се спречи пад на камерата со несреќа.
Може да ја промените локацијата на завртка за да ги собере различни камери.
Универзална дизајниран да биде компатибилен со другите бренд брзо ослободување системи.
Изграден со одлични материјали, нуди исклучителен квалитет.
Материјал : Алуминиум Легура.
Боја : Мет Црна
Должина : 50mm
Ширина : 38mm (universal ширина на Arca-Швајцарскиот Стандарден QR плочи).
Дебелина : 10мм (universal дебелина на Arca-Швајцарскиот Стандарден QR плочи).
Монтажа Навој Дијаметар : 1/4"
Компатибилен Со :
Acra-Швајцарски Стил Ballhead & Менгеме
Пакетот вклучува :
1 x Брзо Ослободување Плоча
1 x Завртка

Главните својства

Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
PU50
Големина:
60
Бренд Име:
НАЈСИЛНИТЕ
Пакет:
No

Избор на купувачот