бесплатни ePacket брод 150pcs/многу Diy 30/18/12mm ОЕМ, ODM Метал Бакар Snap Студ Копчето Шарм База на Наодите За Правење Snap Копчето
Ново

бесплатни ePacket брод 150pcs/многу Diy 30/18/12mm ОЕМ, ODM Метал Бакар Snap Студ Копчето Шарм База на Наодите За Правење Snap

DEN 737.00
DEN 737.28

Во форма достапна за нарачката

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 15 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 15 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 15 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ве молам не'т се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и го освои't брод!
Дополнителни превозот цена :
aliexpress.com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
aliexpress.com/store/1133092
Материјал : бакар
Големина : 12/18/30мм студ
Боја : сребрена

Главните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
одговара 18MM snap копчиња
позлата:
Родиум Позлатен
Бренд Име:
Ysawena
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Дијаметар:
18mm
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
бакарни легури
Тип:
Ѓумбирот Snap Копчето Наоди
користат за:
snap копчето накит
Материјал:
бакар,алуминиум
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL/EMS/UPS/Федекс

Избор на купувачот