Цртан филм Doraemen Кристална Топка Музичка Кутија Креативни Модни Божиќ Дома Декорација Роденден Подароци за Децата
Ново

Цртан филм Doraemen Кристална Топка Музичка Кутија Креативни Модни Божиќ Дома Декорација Роденден Подароци за Децата

DEN 1103.04

Во форма достапна за нарачката


Димензии : Висина : 13.5 см, со Дијаметар : 8cm
Материјал : Смола, Crytal Стакло
Музичка кутија е на машински производи, на целосна ликвидација, музика звучеше, снег лебди, ликовите во внатрешноста на сцена заедно со бавна ротација

Главните својства

Тип:
Пеколен Тип
Музички Кутии Форма:
кристална топка
Функција:
Вртливата
Движење:
Yunsheng Движење
Игра Моќ:
Рака Извит
Обликот:
Како слика покажува
Материјал:
Смола+Кристално Стакло

Избор на купувачот