Велика Британија Лондон Двојно Декер Автобус Патување Сувенири Мини Метал Фрижидер Магнет Занает
Ново

Велика Британија Лондон Двојно Декер Автобус Патување Сувенири Мини Метал Фрижидер Магнет Занает

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Ставка Опис
Тема : Велика Британија, Лондон, Двојно Декер Автобус
Материјал : Метал, со магнет во внатрешноста на автобус
Мерење : 4.5 x 2.0 cm ( мини големина )
Пакет Се Вклучени
1 x Фрижидер Магнет
Сувенир Фрижидер Магнети
Врати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети. Овие познати знаменитости се одличен начин да ве потсетам секојдневниот на оние возбуда и забава. Тоа е исто така одличен подарок за пријател, да се каже и споделување на своја приказна, додека сте биле во странство, да ги донесе поблиску до светот и сите негови можности.
Во прилог да се користи за фрижидер да ги собере сите видови на мали потсетници, тие се исто така големи декоративни додатоци на шкафче, file кабинет или било кој друг мазна метална површина дома или на работа за декорација цели.

Главните својства

Бренд Име:
Луди Неколку
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
Транспорт Алатка
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 8 години
Лист Големина:
S
Спецификација:
Single-piece Package
Тип:
Фрижидер Магнети

Избор на купувачот