(5 парче/многу) Дома Чевли Прашина Опфаќа Dustproof Складирање Кеси Организатор Чевли
Ново

(5 парче/многу) Дома Чевли Прашина Опфаќа Dustproof Складирање Кеси Организатор Чевли

DEN 314.00
DEN 616.32

Во форма достапна за нарачката

Име : Чевли прашина опфаќа Материјал : не-бран ткаенина Состојба : 100% Сосема Нов Дебелина : Тенок Боја : како на сликата "Однесе вашиот дом , љубовта на вашиот famlies,направете ја вашата чевли од прашина!" Пакетот вклучува : 5 парчиња Опис : Функција : Еко-Пријателски,Виткање,Порибено Домашна употреба торба за задржи чевли од прашина! Доволно долго за високи потпетици,спортски чевли,влечки,ракавици,итн. Заштитни и киселина слободни,Ги Чисти. Мек материјал за лесно носење кога здиплен во половина Совршен објект за вас кога патувате и чување.
Љубезно Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Го Купите!
За акции Од
Ако купите нешто што е надвор од акциите.ние ќе ве контактираме без 48 часа со некои совети. можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува.
За Големина
Бидејќи тоа е направено со рака, ве молиме да се разбере големината ќе биде 1-2cm грешка
За боја
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Секое нешто,ве молиме оставете порака за нас.
Најдобро Сакаат
со RUBIHOME
Услови и правила
Плаќање
1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам.
Превозот
1.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана.
2.Малку цел ќе биде предаден во рок од 3 дена, големи цел ќе биде предаден во 7-10 дена.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
4.Ние ви препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот,што е побрзо од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, и следење на информации е достапна.Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, цената ќе биде поевтина, но на следење на информации не е достапна,можете може да не ги прими предмети, и за време на испорака ќе биде подолго.
Враќање
1. Сите барања мора да се направи во првите 5 дена од денот на пристигнувањето.
2. Се враќа : Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставници за помош.
3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
*Микс цел добредојдени.Ние ќе ви даде попуст според својата цел.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 48 часа
*Ако сакате да се купи повеќе различни стил производи,ве молиме да дојде да ја посетите нашата продавница
Тоа е задоволство што ќе ја додадете нашата продавница до продавница листа

Главните својства

Спецификација:
25x35cm, 42x30cm
Бренд Име:
RUBIHOME
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Пакет:
вклучува 5 парчиња

Избор на купувачот