KSOL RG316 Coax Коаксијален Кабел Доведе Низок Губење АНТЕНСКИ Приклучок Жица 10M Долго
Ново

KSOL RG316 Coax Коаксијален Кабел Доведе Низок Губење АНТЕНСКИ Приклучок Жица 10M Долго

DEN 638.88

Во форма достапна за нарачката


Овој кабел има многу мала загуба. Погоден за безжичен LAN и Wi Fi рутери проекти. Конектор : NONE - Само Голи Кабел е вклучен. Овој кабел има многу мала загуба.
Погоден за безжичен LAN и Wi Fi рутери проекти.
Конектор : NONE - Само Голи Кабел е вклучен.
Име на производ : RG316 Коаксијален Кабел
Надворешен Материјал : Пластични, Алуминиумски
Кабел Должина : 10 M/ 33 Ft
Кабел Кол : 2,5 mm/0.1"
Боја : Злато На Ѕвонење
Пакет Содржина : 1 x RG316 Коаксијален Кабел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Главните својства

Избор на купувачот