Sz 44 46 1800g/пар Големи Димензии Силикони Вештачки Гради Лажни Лажно Биста Crossdressing Партија Трансвестит Ladyboy Како
Ново

Sz 44 46 1800g/пар Големи Димензии Силикони Вештачки Гради Лажни Лажно Биста Crossdressing Партија Трансвестит Ladyboy Како

DEN 3359.04

Во форма достапна за нарачката

Sz 44 46 1800g/пар Големи Димензии Силикони Вештачки Гради Лажни Лажно Биста Crossdressing Партија Трансвестит Ladyboy Како
Име на производ : Еден-парче Tear drop форма силикони на градите форма
Карактеристики : Ремени на градите форма
Големина : 42/95 D,44/100 C,46/105 B,48/110 A
Тежина : 1800g/пар
Големина на Табела : ве Молиме изберете големина сакате. Ако не сте сигурни што големината ќе биде убаво за вас. Ве молиме контактирајте со продавачот за помош.
Детали :
Градите Форма Површината на допир како вистинска кожа. Мека како musle. Дури и густина е исто како и телото. Ние се грижиме деталите на секој производ. Брадавица е секси да се направи вашиот импресиониран.
Други Детали :
Можат да се носат со ремени нормално :
Свеста :
1.Миење На Рацете.
2.Температура пониска од 40°C.
3.Се исуши.
4.Стави во кутија и да го задржи страна над кога продавница.
5.Нема остри ве молам.
6.Не притискајте премногу силно.
7.Сакате да ги видите на брадавица. ве молиме контактирајте со продавачот за повеќе фотографии. Ви благодариме
Пакет : Еден пар градите форма во бела кутија .Чување на тајна за вас.

Главните својства

Тип На Објект:
Градите Форма
Количина:
5 парови во парк
Материјал:
Медицински Силикони
Големина:
One-piece Breast Form
Број На Модел На:
NTD
Име на производ:
силикони на градите форма
боја:
Беж боја
Потекло:
Кина
квалитетот одделение:
медицински одделение
живот време:
За 6 години
Карактеристики:
Реална брадавица
Одговараат На Crowed :
Crossdressers

Избор на купувачот