Szjinao Нови Автентични Гроздобер 925 Фунта Сребрена Свадба Бендови Килибар Партија Подароци Накит За Жените Голема Прстен Панк Булчински
Ново

Szjinao Нови Автентични Гроздобер 925 Фунта Сребрена Свадба Бендови Килибар Партија Подароци Накит За Жените Голема Прстен

DEN 988.00
DEN 1391.52

Во форма достапна за нарачката

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница . Ако се најде купување на не-обврска за квалитет на среброто содржината на производи ,само да издава релевантни национални инспекција извештајот, можете да жалба нашата продавница,и се применуваат за 10 пати надомест на штета. Ако сакате да се идентификуваат сребро содржини, бидете сигурни да се најде на орган на националните професионални институции, не се слободни да се најде не-стручни институции или поединци да се погоди.
Нови Пристигнување Килибар Накит Прстен За Жените Правоаголник Свадба Бендови 925 Sterling Silver Прстени Панк Булчински Гроздобер Стил На Големо Спецификација : - Производство На Компанијата : Jin Ao
- Земја на Производство : Шенжен
Име : Прстени
- Точка Бр : JBN221
- Стил : Гроздобер
- Техника : Рачно Изработени
- Метал : 925 Sterling Silver
- Метална Боја (Позлата) : Антички Сребрен
- Главниот Камен : Килибар
- Главниот Камен Боја : Кафена
- Прстени Големина се Достапни : available : НИ Големина #5 , #6 , #7 , #8 , #9 , #10
Производ Големина : Како на сликата покажува (Гем големина : 15*20mm , прстени големина : 18*23mm)
- Производ Вкупна тежина : околу 6.3 g
- Количина : 1 Парче
- Карактеристики : Висок квалитет и Сосема Нов > Вистински објект е поубаво Пакетот вклучува : 1*1 парче Случаен колокација прекрасен подарок кутија
(Security Пакување Превозот) Повеќе Промоција : Персоналните Прстен Име Engrave, - ГОЛЕМА ПРОМОЦИЈА СЕГА ① Сребро Poshing Платно (Цена на $ 0.9/компјутери )
② Исклучителен Подарок Кутија (Цена на $ 0.56/компјутери ) ве Молиме Имајте во предвид : Кутија Случаен Испратените,Сликата е Само За Референца

Главните својства

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
szjinao
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Килибар
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
NGTC
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
JBN221
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
правоаголник
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
sterling silver ангажман прстени:
Килибар фунта сребрен накит прстени
Гем:
Килибар камен
Материјал:
925 сребрен
Прстени Тип:
изјава прстен
резба:
Женски прстен
Стил:
bague mariage
925 sterling silver материјал:
автентични
Применливи Толпата:
Бренд Прстен Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Применливи повод:
Свадба Партија за Денот на Вљубените Подароци Божиќ Подароци
Погоден за:
жена,жените,дама,Дами,девојка,госпоѓо и така натаму

Избор на купувачот