BOROSA Нова Златна Боја на Рамки Круг Виножито Drusy Кристал Камен Титаниум Druzy Шарм Pendant Druzy Накит за Обетки ZG0151
Ново

BOROSA Нова Златна Боја на Рамки Круг Виножито Drusy Кристал Камен Титаниум Druzy Шарм Pendant Druzy Накит за Обетки ZG0151

DEN 1123.00
DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Природен Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 9x9mm Дебелина : 5~6mm Камен : 7~7.5 mm Тежина : (Приближно) 1~1.2 g Метал заврши : Златна Боја Количина : 10pcs/многу

Главните својства

Метална боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, микс боја по случаен избор
Бренд Име:
BOROSA
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
ZG0151
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Шарм Тип:
Круг
Камен големина:
9x9mm
Дебелина:
5~6mm
Камен:
1.5~2.3 g
Тежина:
1~1.2g
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот