Топ Женски Гроздобер Црна Занитвам Корсет Појас За Жените Облека Еластична Корселе Топла Облик-Изработка На Женски Појас Cummerbunds A001
Ново

Топ Женски Гроздобер Црна Занитвам Корсет Појас За Жените Облека Еластична Корселе Топла Облик-Изработка На Женски Појас Cummerbunds

DEN 454.00
DEN 477.60

Во форма достапна за нарачката


започнете
крај 1. Русија треба да добие целосното име, ве молиме потврдете го името на примачот. 2. Тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 1-3 см грешка. 3. сите слики во вид на снимање, текстури и слики 98% е идентичен. 1. Материјал : СТП 2. Големина : долго 68 *12 CM 66-81 CM употреба спектар Топ женски Гроздобер Црна занитвам корсет појас за жените облека еластична корселе топла Облик-Изработка на Женски појас Cummerbunds A001
превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 Дена По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . (3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати на Повеќето од Cuntries, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат. (4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите.ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме

Главните својства

Тип На Објект:
Cummerbunds
Бренд Име:
Sterglaw
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
A001
Стил:
Новина
Големина:
One Size
Материјал:
СТП,Полиестер

Избор на купувачот