50SETX PA03540-Y075 PA03630-Y210 PA03540-G078 PA03540-Y078 се Хранат Излез Ролери за Fujitsu fi-6130 fi-6230 fi-6140 fi-6240 fi-6125
Ново

50SETX PA03540-Y075 PA03630-Y210 PA03540-G078 PA03540-Y078 се Хранат Излез Ролери за Fujitsu fi-6130 fi-6230 fi-6140 fi-6240

DEN 7536.00

Во форма достапна за нарачката


НОВИ PA03540-Y075 PA03540-G078 Feed Roller Излез гума Ролери гуми за Fujitsu fi-6130 fi-6230 fi-6140 fi-6240 fi-6125
Опис :
Име на производ : Feed Roller Излез гума Ролери гума
Се користи за Fujitsu fi-6130 fi-6230 fi-6140 fi-6240 fi-6125
ОЕМ код / Дел No : PA03540-Y075 PA03540-G078
Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Главните својства

Број На Модел На:
PA03630-G200 fi-6130z fi-6230z fi-6140z fi-6240z fi-6125z
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Feed Roller Излез Ролери Собранието гума, гума
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
fi-6130 fi-6230 fi-6140 fi-6240 fi-6125
ОЕМ код / Дел Не:
PA03540-Y075 PA03630-Y210 PA03540-G078 PA03540-Y078
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
50set 1set=4pc

Избор на купувачот