интегрирани кола Страница 1 - Soloaktiv.mk

5016 G5016KD1U G5016 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот WSON-14 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
Ново
5016 G5016KD1U G5016 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот WSON-14 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 557.00 586.56

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

2R5TPE330M9 2.5 V 330UF SMD Tantalum Полимер Кондензатори ( 300 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Компјутерски Чип &
Ново
2R5TPE330M9 2.5 V 330UF SMD Tantalum Полимер Кондензатори ( 300 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Компјутерски Чип &
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 3506.00 3690.24

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка"Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тре

10PCS IRM3638T IRM3638 нови и оригинални IC
Ново
10PCS IRM3638T IRM3638 нови и оригинални IC
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 108.00

Добредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме ко ntact н

10PCS/МНОГУ 4151 JRC4151 NJM4151 СОП-8
Ново
10PCS/МНОГУ 4151 JRC4151 NJM4151 СОП-8
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 316.00 336.00

Земете дека треба модели Ние ќе испратиме што е можно поскоро Да се направи добро на услуга за вас...

10PCS/МНОГУ IR2113S СОП-16 Возачот чип
Ново
10PCS/МНОГУ IR2113S СОП-16 Возачот чип
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 223.00 237.60

Земете дека треба модели Ние ќе испратиме што е можно поскоро Да се направи добро на услуга за вас Ви бла

RT8206AGQW RT8206A ( 100 парчиња/многу) Бесплатен превозот QFN-32 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
Ново
RT8206AGQW RT8206A ( 100 парчиња/многу) Бесплатен превозот QFN-32 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 1217.00 1280.64

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка"Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тре

NCT5573D NCT55730 ( 5 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC QFP-64
Ново
NCT5573D NCT55730 ( 5 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC QFP-64
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 656.00 690.24

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка"Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тре

3.3 V/5V MB102 Breadboard моќ модул+MB-102 830 поени Solderless Прототип Леб одбор за полнење +65 Флексибилни скокач жици
Ново
3.3 V/5V MB102 Breadboard моќ модул+MB-102 830 поени Solderless Прототип Леб одбор за полнење +65 Флексибилни скокач жици
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 191.04

843 Ние сме електронски модул производителот, добредојдовте на големо! 3.3 V / 5 V MB102 Breadboard моќ модул+MB102 830 по

EEFSX0D331E 2.0 V 330UF SMD Tantalum Полимер Кондензатори ( 300 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Компјутерски Чип &
Ново
EEFSX0D331E 2.0 V 330UF SMD Tantalum Полимер Кондензатори ( 300 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Компјутерски Чип &
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 2553.00 2687.04

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка"Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тре

5PCS/МНОГУ AD724JR СОП-16
Ново
5PCS/МНОГУ AD724JR СОП-16
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 271.00 288.00

Земете дека треба модели Ние ќе испратиме што е можно поскоро Да се направи добро на услуга за вас...

5PCS/МНОГУ TNY264GN TNY264G СОП-7 LCD моќ чип
Ново
5PCS/МНОГУ TNY264GN TNY264G СОП-7 LCD моќ чип
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 216.00 229.44

Земете дека треба модели Ние ќе испратиме што е можно поскоро Да се направи добро на услуга за вас Ви бла

NCT5573D NCT55730 ( 10 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC QFP-64 сите Ние имаме верзија
Ново
NCT5573D NCT55730 ( 10 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC QFP-64 сите Ние имаме верзија
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 1217.00 1280.64

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка"Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тре

100pcs/многу Нови LM321MFX A63A LM321 SOT23-5 Единствен Оперативен Засилувач Оперативни засилувач со ниска потрошувачка
Ново
100pcs/многу Нови LM321MFX A63A LM321 SOT23-5 Единствен Оперативен Засилувач Оперативни засилувач со ниска потрошувачка
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 240.00

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

20pcs IRF3710 IRF3710 Моќ MOSFET 57A 100V ДА-220
Ново
20pcs IRF3710 IRF3710 Моќ MOSFET 57A 100V ДА-220
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 264.00

Опис на производот 20pcs IRF3710 IRF3710 Моќ MOSFET 57 A 100 V ДА220Welco мене на нашата ПродавницаАко имате било какви праша

Pengiriman гратис 100PCS/МНОГУ Во ролна 78L05 5V SOT-89 SMD три терминал напонски регулатор на напон стабилизатор Добар квалитет
Ново
Pengiriman гратис 100PCS/МНОГУ Во ролна 78L05 5V SOT-89 SMD три терминал напонски регулатор на напон стабилизатор Добар квалитет
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 133.00 167.04

Pengiriman гратис 100 PCS / МНОГУ Во ролна 78 L05 5 V SOT89 SMD три терминал напонски регулатор на напон стабилизатор Доб

100PCS/многу KA75250 TO92 Детектор на Напон
Ново
100PCS/многу KA75250 TO92 Детектор на Напон
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 1434.24

Datasheets KA75zzz Производ Фотографии923(Standard Body),ДА226_straightlead PCN Дизајн / Спецификација на Материјали 08 / Aug / 2008 Ста