навивачите And ладење Страница 1 - Soloaktiv.mk

120x25mm 120mm Фан 12V DC Brushless PC Компјутер Случај Кулер 3Pin Конектор Вентилаторот за Ладење На ПРОЦЕСОРОТ Зрачи За Десктоп
Ново
120x25mm 120mm Фан 12V DC Brushless PC Компјутер Случај Кулер 3Pin Конектор Вентилаторот за Ладење На ПРОЦЕСОРОТ Зрачи За Десктоп
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 118.00 148.80

120x25mm 120mm Фан 12 V DC Brushless PC Компјутер Случај Кулер 3 Pin Конектор Вентилаторот за Ладење На ПРОЦЕСОРОТ Зрачи

5pcs/многу 12CM Компјутерска Мрежа Црна ПВЦ PC Случај Фан Кулер Прашина Филтер Dustproof Случај Маска,120x120mm
Ново
5pcs/многу 12CM Компјутерска Мрежа Црна ПВЦ PC Случај Фан Кулер Прашина Филтер Dustproof Случај Маска,120x120mm
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 192.00

Функција : Погоден за : за домашен компјутер шасија фан прашина, собраниски спикер grilles и избор на електр

Висока моќност 125x125x45mm Алуминиум HeatSink Топлина Мијалник радијатор за електронски Чип LED КУЛЕР за ладење Препорачува
Ново
Висока моќност 125x125x45mm Алуминиум HeatSink Топлина Мијалник радијатор за електронски Чип LED КУЛЕР за ладење Препорачува
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 1545.00 1679.52

[xlmodel][производи][28923][xlmodel][производи][28923][xlmodel][производи][28923][xlmodel][производи][28923][xlmodel][производи][8888] Ние с

5pcs/многу бесплатен превозот сива термички металните соединенија за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор топлина мијалник HY510 цевка
Ново
5pcs/многу бесплатен превозот сива термички металните соединенија за ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор топлина мијалник HY510 цевка
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 693.12

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кина години

Бесплатен превозот PLA08015S12HH 4x43mm 4PIN 75mm DC12V 0.35 за ASUS HD7770 EAH5830 68506790 GTX550Ti GTS450 460 графичка картичка
Ново
Бесплатен превозот PLA08015S12HH 4x43mm 4PIN 75mm DC12V 0.35 за ASUS HD7770 EAH5830 68506790 GTX550Ti GTS450 460 графичка картичка
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 746.00 828.96

Бесплатен превозот PLA08015 S12 HH 4x43mm 4 PIN 75mm DC12 V 0.35 за ASHD7770 EAH5830 6850 6790 GTX550 Ti GTS450 460 графичка картичка фанСпецифи

Делта FFC0924B 9025 24V 0.60 НА 9cm големи правец на моќен инвертер топката вентилаторот за ладење
Ново
Делта FFC0924B 9025 24V 0.60 НА 9cm големи правец на моќен инвертер топката вентилаторот за ладење
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 984.00 1295.52

Бренд : ДелтаТип : FFC0924 BСпецификации : 92 * 92 * 25mmРаботен напон : DC24 VОперативен струја : 0.50 НаБрој на револуц

Оригиналниот Nidec VA225DC V35140-57 6038 60*60*38 12V 1.1 За DL380 G2 серверот инверторот вентилаторот за ладење
Ново
Оригиналниот Nidec VA225DC V35140-57 6038 60*60*38 12V 1.1 За DL380 G2 серверот инверторот вентилаторот за ладење
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 459.00 604.32

Модел : va225dcГолемина : 60 × 60 × 38 mmАктуелни : 1.1 наНапон : 12vСтруење : 1.44m3 / минМоќност : 13.2 wБучава : 58Вртежи во

Sanyo 9AH0912P4H041 9025 9cm 90mm 12V 0.17 4 жица ултра-тивка двојно топка-со Исклучување на вентилаторот
Ново
Sanyo 9AH0912P4H041 9025 9cm 90mm 12V 0.17 4 жица ултра-тивка двојно топка-со Исклучување на вентилаторот
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 474.00 623.52

Бренд : SANYOГолемина : 92x92x25mm (односно : 90x90x25mm)Имајќи : Двоен топкаНапон : 12 VАктуелни : 0.17 НаКабел должина : на

NIDEC D06T-24 6cm 60mm 6*6*2.5 CM 60*60*25ММ 24V 0.07 НА 6025 серверот инверторот pc случај вентилаторот за ладење
Ново
NIDEC D06T-24 6cm 60mm 6*6*2.5 CM 60*60*25ММ 24V 0.07 НА 6025 серверот инверторот Pc случај вентилаторот за ладење
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 624.00 820.32

Бренд : NIDECГолемина : 60 * 60 * 25mmНапон : DC24 VАктуелни : 0.07 НаМоќност : 1.68 WБучава : 14.6 велика британијаБрзина : 225

SXDOOL CR0612LB-G90 6010 6cm 60mm DC 12V 0.11 НА ултра-тивко молчи компјутер, процесорот случај кулер за ладење фанови
Ново
SXDOOL CR0612LB-G90 6010 6cm 60mm DC 12V 0.11 НА ултра-тивко молчи компјутер, процесорот случај кулер за ладење фанови
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 401.00 527.52

Фан Модел : CR0612 LBG90Димензии : 60 * 60 * 10ММИмајќи : Висок пред cision топката имајќиНапон : 12 VАктуелни : 0.11 наМоќн

30W ПРЕДВОДЕНА од Сончоглед Радијатор/Сончоглед Алуминиум Радијатор,со Дијаметар:160mm,Цврсти 54mm,Висока 55мм тенок LED Кул
Ново
30W ПРЕДВОДЕНА од Сончоглед Радијатор/Сончоглед Алуминиум Радијатор,со Дијаметар:160mm,Цврсти 54mm,Висока 55мм тенок LED Кул
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 1016.00 1104.00

Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред д

Оригиналниот Топла Продажба Бесплатен Превозот Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР ладење вентилатор За HP 2710 2710P E2710P 2730 2730P TA001-09001
Ново
Оригиналниот Топла Продажба Бесплатен Превозот Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР ладење вентилатор За HP 2710 2710P E2710P 2730 2730P TA001-09001
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 367.00 432.00

Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls провере

Bykski ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Радијатор Блок се користи за INTEL LGA1150 1151 1155 1156 2011 X99 Транспарентен со RGB Течност
Ново
Bykski ПРОЦЕСОРОТ Вода за Ладење Радијатор Блок се користи за INTEL LGA1150 1151 1155 1156 2011 X99 Транспарентен со RGB Течност
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 2301.00 2422.08

Се користи за Intel LGA 1150 / 1151 / 1155 / 1156Се користи за Intel LGA 2011 / 2066 / X99Големина на блок 9.2*9.2*1.7 cmПакет листата : Бл

За ACER за да се Стремат 5750G V3-571G 5750 5755 5755G 5350 P5WEO Е1-531G Е1-571G V3-551G Вентилаторот за Ладење Q5WS1 MF60090V1-C190-G99
Ново
За ACER за да се Стремат 5750G V3-571G 5750 5755 5755G 5350 P5WEO Е1-531G Е1-571G V3-551G Вентилаторот за Ладење Q5WS1 MF60090V1-C190-G99
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 201.00 239.52

Напомена : Нов висок квалитет100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурн

лаптоп ПРОЦЕСОР ладење heatsink&вентилатор за Asus S400 S400C S400CA Лаптоп ПРОЦЕСОР Радијатор бесплатен превозот
Ново
лаптоп ПРОЦЕСОР ладење Heatsink&вентилатор за Asus S400 S400C S400CA Лаптоп ПРОЦЕСОР Радијатор бесплатен превозот
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 862.08

лаптоп Интегрирани ПРОЦЕСОРОТ ладење heatsink&вентилатор за AsS400 S400 C S400 CA Лаптоп ПРОЦЕСОР Радијатор бесплат

NOYOKERE Нови Високи Перформанси Термички Маснотии Паста ГД 30g Сива GD900 Силикони Топлина Мијалник Соединение CPU Ладилник
Ново
NOYOKERE Нови Високи Перформанси Термички Маснотии Паста ГД 30g Сива GD900 Силикони Топлина Мијалник Соединение CPU Ладилник
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 201.00 230.88

100% сосема нов и висок квалитетПогоден за користење на ПРОЦЕСОРОТ / GPU / LED, одлична термички проводници фу