компјутерски кабли и конектори Страница 1 - Soloaktiv.mk

Q18041-20 10PCS USR-TCP232-302 Мала Големина на Сериски RS232 да Ethernet TCP IP на Серверот Модул Ethernet Конвертор Поддршка
Ново
Q18041-20 10PCS USR-TCP232-302 Мала Големина на Сериски RS232 да Ethernet TCP IP на Серверот Модул Ethernet Конвертор Поддршка
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 16752.00

20 PCS USRTCP232302 Мала Големина на Сериски RS232 да Ethernet TCP IP на Серверот Модул Ethernet Конвертор Поддршка DHCP / DNSНови

ULT-Најдобри 5pcs/многу Slineline SATA Адаптер Serial ATA 7+15 22pin Машки да Тенок SATA 7+6 13pin Женски Адаптер
Ново
ULT-Најдобри 5pcs/многу Slineline SATA Адаптер Serial ATA 7+15 22pin Машки да Тенок SATA 7+6 13pin Женски Адаптер
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 598.00 671.52

ULTНајдобри Slineline SATA Адаптер Serial ATA 7+15 22pin Машки да Тенок 7+6 13pin Женски Адаптер Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдо

USB-C USB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро Б USB3.0 Машки Кабел за Податоци 1m 100cm 3ft 1meter за Apple Macbook & Лаптоп Црно-Бело
Ново
USB-C USB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро Б USB3.0 Машки Кабел за Податоци 1m 100cm 3ft 1meter за Apple Macbook & Лаптоп Црно-Бело
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 304.00 330.24

USBC USB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 10pin Машки Кабел за Податоци за Apple Macbook & Лаптоп Црназа Nokia N1 Таблет

2 парчиња 90 степени на Лево и Право Аглеста USB 2.0 Машки да USB Женски Продолжување Кабел 40cm,Бесплатен превозот + Следење
Ново
2 парчиња 90 степени на Лево и Право Аглеста USB 2.0 Машки да USB Женски Продолжување Кабел 40cm,Бесплатен превозот + Следење
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 268.80

2 парчиња 90 степени на Лево и Право Аглеста USB 2.0 Машки да USB Женски Продолжување Адаптер Кабел 40cmКога пос

2 парчиња USB 2.0 Тип Машки на Микро USB 5pin Женски & USB Женски 5pin Женски Продолжување Адаптер Црна Адаптер
Ново
2 парчиња USB 2.0 Тип Машки на Микро USB 5pin Женски & USB Женски 5pin Женски Продолжување Адаптер Црна Адаптер
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 187.20

2 парчиња USB 2.0 Тип Машки на Микро USB 5pin Женски & USB Женски 5pin Женски Продолжување Адаптер ЦрнаБоја : ЦрнаПа

2 парчиња 90 степени на Лево и Право Аглеста Микро USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување Адаптер Адаптер ,Бесплатен превозот
Ново
2 парчиња 90 степени на Лево и Право Аглеста Микро USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување Адаптер Адаптер ,Бесплатен превозот
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 206.40

2 парчиња 90 степени на Лево и Право Аглеста Микро USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување АдаптерКомпатиби

90 степени на Лево и Право Аглеста Мини USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување Адаптер адаптер Црна,Бесплатен превозот + Следење
Ново
90 степени на Лево и Право Аглеста Мини USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување Адаптер адаптер Црна,Бесплатен превозот + Следење
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 153.60

90 степени на Лево и Право Аглеста Мини USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување АдаптерКомпатибилен со : По

2 парчиња 90 Степен До & Долу Десно Аглеста Мини USB Тип Б на USB Женски OTG Адаптерот за Таблет Адаптер
Ново
2 парчиња 90 Степен До & Долу Десно Аглеста Мини USB Тип Б на USB Женски OTG Адаптерот за Таблет Адаптер
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 235.20

2 парчиња 90 Степен До & Долу Десно Аглеста Мини USB Тип Б на USB Женски OTG Адаптерот за ТаблетТоа е стандарден

2 парчиња 90 Степен До & Долу Аглеста Мини USB Тип Б на USB Женски OTG Кабел 10cm 50cm 0.1 0.5 m m за Таблет
Ново
2 парчиња 90 Степен До & Долу Аглеста Мини USB Тип Б на USB Женски OTG Кабел 10cm 50cm 0.1 0.5 M M за Таблет
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 239.00 239.04

2 парчиња 90 Степен До & Долу Аглеста Мини USB Тип Б на USB Женски OTG Кабелот за ТаблетТоа е стандарден USB МИНИ

2 парчиња Left & Right Direction Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Адаптер Низок Профил, Црна
Ново
2 парчиња Left & Right Direction Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Адаптер Низок Профил, Црна
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 191.04

2 парчиња Left & Right Direction Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување АдаптерНизок ПрофилПоврзе

100PCS/многу Translucence животната средина-пријателски CAT5e Кристал Шеф Ноктот тип обвивка CAT5 кабел заштитен ракав шепи јакна
Ново
100PCS/многу Translucence животната средина-пријателски CAT5e Кристал Шеф Ноктот тип обвивка CAT5 кабел заштитен ракав шепи јакна
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 454.56

Име : Translucence животната срединапријателски CAT5 E Кристал Шеф Ноктоттип обвивка 50 PCS / МНОГУ Отворот OD : 5.6 mm,

2 парчиња Право & Лева Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да Б Машки Аглеста 90 степени Печатач, Скенер Хард Диск кабел 50cm
Ново
2 парчиња Право & Лева Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да Б Машки Аглеста 90 степени Печатач, Скенер Хард Диск кабел 50cm
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 244.80

2 парчиња Право & Лева Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да Б Машки Аглеста 90 степени Печатач кабелLenght : 50cmUSB 2.0

100PCS/многу Translucence животната средина-пријателски CAT6 Кристал Шеф Ноктот тип обвивка CAT6 кабел заштитен ракав шепи јакна
Ново
100PCS/многу Translucence животната средина-пријателски CAT6 Кристал Шеф Ноктот тип обвивка CAT6 кабел заштитен ракав шепи јакна
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 459.36

Име : Translucence животната срединапријателски CAT6 Кристал Шеф Ноктоттип обвивка 50 PCS / МНОГУ Отворот OD : 6.5 mm,

2 парчиња Мини USB Машки да Micro USB 5pin Женски & Мини Женски Micro Машки Продолжување Адаптер адаптер Црна,Бесплатен превозот
Ново
2 парчиња Мини USB Машки да Micro USB 5pin Женски & Мини Женски Micro Машки Продолжување Адаптер адаптер Црна,Бесплатен превозот
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 187.20

2 парчиња Мини USB Машки да Micro USB 5pin Женски & Мини Женски Micro Машки Продолжување Адаптер ЦрнаБоја : ЦрнаПаке

Бесплатен Превозот 1 сет DC Моќност 5.5x2.1mm Џек Женски 10 Plug Машки Конектор со Кабел Адаптер за Лаптоп Лаптоп Универзална
Ново
Бесплатен Превозот 1 сет DC Моќност 5.5x2.1mm Џек Женски 10 Plug Машки Конектор со Кабел Адаптер за Лаптоп Лаптоп Универзална
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 389.00 422.40

Количина : 1 сет (1 сет contains10 приклучоци и 1 кабел за податоци, како на сликата покажува)Состојба : НоваСпец

Бесплатен превозот 1pcs RJ45 Модул Мрежа PCB Џек за Acer Стремат 4740 AS4740 5740 4740G лаптоп LAN Мрежа Џек Конектор
Ново
Бесплатен превозот 1pcs RJ45 Модул Мрежа PCB Џек за Acer Стремат 4740 AS4740 5740 4740G лаптоп LAN Мрежа Џек Конектор
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 240.00

Бесплатен превозот 1 buc RJ45 Модул Мрежа PCB Џек за Acer Стремат 4740 AS4740 5740 4740 G лаптоп LAN Мрежа Џек КонекторСовет

100pcs HDMI DVI Женски Машки Адаптер за HDMI се Прошири Конвертор-Кабел Конектор DHL Бесплатен Превозот
Ново
100pcs HDMI DVI Женски Машки Адаптер за HDMI се Прошири Конвертор-Кабел Конектор DHL Бесплатен Превозот
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 6552.00

Карактеристики1 HDMI DVI Женски Машки 2 Злато позлатен конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпо

Бесплатен Превозот 1 сет DC Моќност 5.5x2.1mm Џек Женски 28 Plug Машки Конектор со Кабел Адаптер за Лаптоп Лаптоп Универзална
Ново
Бесплатен Превозот 1 сет DC Моќност 5.5x2.1mm Џек Женски 28 Plug Машки Конектор со Кабел Адаптер за Лаптоп Лаптоп Универзална
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 701.00 762.24

Количина : 1 сет (1 сет содржи 28 приклучоци и 1 кабел за податоци, како на сликата покажува)Состојба : НоваС

20pcs 90 степени Агол HDMI Машки да се Женски Адаптер за HDMI се Прошири Конвертор-Кабел Конектор HDMI Машки да HDMI Женски
Ново
20pcs 90 степени Агол HDMI Машки да се Женски Адаптер за HDMI се Прошири Конвертор-Кабел Конектор HDMI Машки да HDMI Женски
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 964.32

Карактеристики1 HDMI Машки да HDMI Женски, 90 степени Агол 2 Злато позлатен конектори за највисок сигнал за пр

100pcs HDMI Машки да HDMI Женски 90 степени Агол HDMI Адаптер Прошири Конвертор-Кабел Конектор за HDTV
Ново
100pcs HDMI Машки да HDMI Женски 90 степени Агол HDMI Адаптер Прошири Конвертор-Кабел Конектор за HDTV
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 3839.52

Карактеристики1 HDMI Машки да HDMI Женски, 90 степени Агол 2 Злато позлатен конектори за највисок сигнал за пр

Бесплатен Превозот 1 сет DC Моќност 5.5x2.1mm Џек Женски 34 Plug Машки Конектор со Кабел Адаптер за Лаптоп Лаптоп Универзална
Ново
Бесплатен Превозот 1 сет DC Моќност 5.5x2.1mm Џек Женски 34 Plug Машки Конектор со Кабел Адаптер за Лаптоп Лаптоп Универзална
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 830.00 902.40

Количина : 1 сет (1 сет contains34 приклучоци и 1 кабел за податоци, како на сликата покажува)Состојба : НоваСпец

RS-232 RS232 да RS485 RS-485 комерцијални одделение високи перформанси пасивен интерфејс конвертор адаптер протокол за комуникација
Ново
RS-232 RS232 да RS485 RS-485 комерцијални одделение високи перформанси пасивен интерфејс конвертор адаптер протокол за комуникација
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 345.60

RS232 да RS485 комерцијални одделение високи перформанси пасивен интерфејс конвертор Опрема карактеристик

5pcs/многу DC 5V/12V Мини гласачкото место 2507 вентилаторот за ладење вентилатор Бесплатен превозот
Ново
5pcs/многу DC 5V/12V Мини гласачкото место 2507 вентилаторот за ладење вентилатор Бесплатен превозот
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 927.84

Опис : Висок Квалитет и Топла продажба DC 5 V / 12 V Мини гласачкото место 2507 вентилаторот за ладењеФото : Бес

120pcs Лента Линија Dupont Кабел Solderless Флексибилни Breadboard Скокач Жици Кабел Машки да Машки/ Женски Женски/ Машки да
Ново
120pcs Лента Линија Dupont Кабел Solderless Флексибилни Breadboard Скокач Жици Кабел Машки да Машки/ Женски Женски/ Машки да
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 259.00 287.52

40pcs машки да машки40pcs женски женски40pcs на женски машкиДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на

PCIe PCI-E Изразат 1X Да 16X Столб Картичка Рударската Машина Enhanced Extender Столб Адаптер Картичка Со 30CM/60СМ USB Кабел
Ново
PCIe PCI-E Изразат 1X Да 16X Столб Картичка Рударската Машина Enhanced Extender Столб Адаптер Картичка Со 30CM/60СМ USB Кабел
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 228.00 239.52

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме кон

WZSM трговија на Големо Нов Хард Диск Драјв Поврзете За Леново Flex на 15 HDD интерфејс Кабел P/N DD0ST7HD000
Ново
WZSM трговија на Големо Нов Хард Диск Драјв Поврзете За Леново Flex на 15 HDD интерфејс Кабел P/N DD0ST7HD000
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 775.00 815.52

90 дена Гаранцијабренд новиПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Превозот1 Ние можеме да брод

SATA/PATA/IDE Диск да USB 2.0 Конвертор-Кабел за HDD со Надворешен Адаптер Кабел Поддржува оперативниот СИСТЕМ инсталација преку
Ново
SATA/PATA/IDE Диск да USB 2.0 Конвертор-Кабел за HDD со Надворешен Адаптер Кабел Поддржува оперативниот СИСТЕМ инсталација преку
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 446.00 518.88

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.5 во IDE PC HDD (40 / 39pin)5 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОН

Моќ кабел адаптер за лаптоп со 7.9 мм*5.5 мм Цилиндар игла приклучок за Lenovo ThinkPad T400 T500 полнење dc display port кабелот
Ново
Моќ кабел адаптер за лаптоп со 7.9 мм*5.5 мм Цилиндар игла приклучок за Lenovo ThinkPad T400 T500 полнење Dc Display Port кабелот
Во форма достапна за нарачката
Класификација на производот:
DEN 135.00 207.36

Моќ кабел адаптер за лаптоп со 7.9 мм*5.5 мм Цилиндар игла приклучок за Lenovo Think Pad T400 T500 полнење dc display port кабе